.....Advertisement.....
.....Advertisement.....

Williamstown names students to honor roll

-A A +A
By The Staff

A Honor Roll

Sixth Grade

Chris Albers, Derek Cummins, Savanna Grissett, Jessica Gutapfel, Lauren Harmon, Sarah Hicks, Mari Johnson, Sidney Jump, Cameron Varner and Jessica Wainscott.

Seventh Grade

Viresh Dayaram, Kayla Harrell, Jordan Howard, Hannah Kinsey, Richard Osborne and Tucker Trenary.

Eighth Grade

Cecile Avery, Alec Dalton, Mary Ostertag, Jeffery Pinkston, Morgan Potter and Alex Prokopchak.

Freshmen

Isaac Alger, Brycen Davis, Alex Disibio, Blake Edmondson, Allie Haggarty, Kasey Hale, Emma Harris, Bethany Knarr, Ashley Leopold, Easton McClanahan, Susan Northcutt, Kayla Ousley, Mikayla Sherman, Colton Simpson and Joseph West.

Sophomores

Sarah Bialik, Steven Bradford, Aaron Disibio, Dean Faulkner, Kirsten Gray, Jillian Karrick, Matthew Lillard, Damien Lona, Katherine Nantz, Erika Osborne, Ali Juett, Haley Rothwell, Katherine Thurman, Dakoda Trenary, Makayla True, Courtney Vance, Chelsea West, Tori Wilhoit and Amanda Wilson.

Juniors

Mallory Bishop, Clarc Butler, Leo Feldman, Colleen Haggarty, Jaclyn Hendy, Sara Moreland, Rachel Morris, Cleo Northcutt, Andrew Shields and Derek Shinn.

Seniors

Dustin Bryant, Jessica Cull, Sarah Jones, Alyssa Lunsford, Jamie Manning, Nicole Sanders, Anthony Sarcione, Samuel Satterwhite, Pricilla Schonacher, Miranda Snow and Amber Vance.

AB Honor Roll

Sixth grade

Jacelyn Adams, Allyson Burton, William Carpenter, Matthew Coulardot, Alexis Iseral, Kaitlyn Manning, Ashley Marksbury, Austin Mckinley, Tyler Nickell, Lora Padgett, Patricia Richie, Shon Smith, Caitlyn Treichel, Ben Wabnitz, Alexis Whaley and Ashley Willoughby.

Seventh Grade

Lucas Alger, Denver Beach, Elijah Butler, Anthony Cook, Natalie Dunaway, Joseph Farley, Skyler Faulkner, Macy Goetz, Drew Harris, David Jump, Jacob Jump, Claire Kinmon, Emma Napier, Hannah Riley, Morgan Shoemaker, Alexander Smith, Morgan Threlkeld and Hunter Trenary.

Eighth Grade

Austin Anglin, Christopher Brann, Andrea Carter, Emily Caudill, Olivia Chandler, Ryan Chapman, Cassidy Clayton, Dustin Davis, Emily Garrison, Hunter Gatewood, Jared Hicks, Kaela Kennedy, Ashley Kinman, Katelyn Messer, Gauge Robertson, Ashlee Simpson, Cierra Staub, Hunter Stith, Madyson True, Brittany Turner, Carly Wagoner, Ashley Williams and Laurie Wyatt.

Freshmen

Timothy Baker, Lee Boone, Katlyn Butler, Matthew Cornman, Edward Feldman, Travis Grim, Alyssa Hendy, Ronald Holt, Andrew Hurley, Conner Kinmon, Jessica Knott, Stephen McKinney, Cody Moore, Draven Mullins, Kevin Offutt, Sarah Roberts, James Rose, Annie Skilling, Hailey Souder and Daffeny Wilson.

Sophomores

Uriel Aguazul, Kellie Collins, Lori Daley, Brittany Elliot, Taylor Jacobs, Kelley Mabry, Ben Potter, Robert Reaves, Kayla Schultz, Harley Shinn, Jacob Siedenberg, Coleman Simpson, Zachary Stever, Taylor Stith and Amber Vinson.

Juniors

Robert Adkins, Joshua Asher, Kara Caldwell, Randi Cloe, Christopher Fortner, Joshua Fryman, Ashley Gordon, Shelby Horn, Daniel Knarr, Storm Mason, Troy Napier, Katelyn Porter, Chasity Suttles and Katie Webster.

Seniors

Zach Anglin, Megan Brauer, Eryn Criss, Sarah Dunn, Morgan Gifford, Amanda Goodrich, Brittany Jones, Joshua Jump, Joshua Martin, Richard Moore, Will Roberts, Jonathan Satterwhite, Travis Sherman, John Siedenberg, Alexandria Smider, Mellissa Snow, Jaclyn Stith and Emily Webster.